Магістерська програма «Спортивна підготовка і тренерська діяльність в олімпійському виді спорту»

Починаючи з 2020/2021 навчального року, відкрито магістерську програму «Спортивна підготовка і тренерська діяльність в олімпійському виді спорту»

 

Що являє собою магістерська програма «Спортивна підготовка і тренерська діяльність в олімпійському виді спорту»

В основу програми магістратури покладено різнобічне відображення досягнень світової спортивної науки та досвіду практики в сфері спортивної підготовки, тренерської діяльності, а також у суміжних галузях, що впливають на її результативність.

Курс магістратури призначений для фахівців, що бажають суттєво підвищити свій академічний рівень, опанувати сучасні підходи і технології для успішної практичної діяльності.

Передбачено також вивчення професійної лексики іноземними мовами, що є украй важливим для успішної діяльності в сучасному світовому спорті.

 

Особливості магістерської програми, які допоможуть Вам у професійному зростанні

Внаслідок навчання в магістратурі Ви здобудете:

• освіту в високопрофесійному середовищі, сформованому багаторічною плідною історією цього закладу вищої освіти і майстерністю всесвітньо визнаних фахівців, запрошених до роботи в магістратурі;

• глибокі знання в сфері теорії і методики спортивної підготовки; необхідні для успішної тренерської роботи уявлення в суміжних зі спортивною підготовкою галузях знань – історії, соціології, фізіології, біохімії, морфології, нутриціології, психології, менеджменті тощо;

• можливість ознайомитися з діяльністю Національного олімпійського комітету України, федерацій з олімпійських видів спорту, провідних центрів, де відбувається підготовка національних збірних команд;

• знання і вміння проведення наукових досліджень, а також інтерпретації отриманих результатів, що необхідно у тренерській діяльності.

Отримана освіта дозволить Вам побудувати успішну кар’єру в галузі олімпійського спорту – популярного явища в сучасному глобальному світі.

 

Особливості навчання в магістратурі

Тривалість навчання – 16 місяців (три семестри).

Навчання проводиться в безперервному дистанційному режимі і складається з лекційних курсів з кожної дисципліни, семінарських занять, дискусій, тестування знань, підготовки випускної роботи та її публічного захисту.

Навчання проводиться в групах з поділом за мовним принципом (україномовна, російськомовна, англомовна, іспаномовна).

До кожного магістранта прикріплюється тьютор, який буде супроводжувати весь процес навчання, допомагатиме оперативно вирішувати питання, що виникають.

 

Подання документів

З 1 липня тьютори здійснюють організаційний супровід подання документів та надають допомогу вступникам у питаннях підготовки до вступних іспитів.

Особи, які бажають навчатися в магістратурі, надсилають тьютору заповнену ЗАЯВУ-АНКЕТУ і після цього отримують всю інформацію щодо подальших дій.

Особи, які бажають навчатися в магістратурі, особисто подають відповідні документи до приймальної комісії Навчально-наукового олімпійського інституту НУФВСУ з 1 до 21 серпня 2020 р.

Вступні іспити проводитимуться з 25 по 31 серпня відповідно до затвердженого графіка.

Початок занять – 16 вересня.

Тривалість семестрів:

перший семестр – вересень-грудень,

другий семестр – січень-червень,

третій семестр – вересень-грудень.

 

Наші тьютори

Воробйова Анастасія–кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. Тел.: +380976421309 [email protected]

Улан Аліна–кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач. Тел.: +380937884186 [email protected]

Дьоміна Альона–кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач. Тел.: +380972964488 [email protected]

Гапонова Людмила–аспірант. Тел.:+380637543730 [email protected]

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *